GRY
MARGONEM www.margonem.pl

Wyrusz na pomoc krainie Margonem przez nieodkryte knieje pełne dzikich zwierząt i śmiertelnie niebezpiecznych potworów. Zło panoszące się wszędzie jest wynikiem niecnych eksperymentów czarnoksiężników i pozostałością po Wojnie Magów. Okolice miast i większość wiosek są bezpieczne, ale tylko najbardziej zahartowani w walce wojownicy wychodzą, aby przetrzeć stare trakty, zgłębić tajemnice zapadłych jaskiń i krypt oraz odkryć skarby, które skrywa ziemia! Dołącz do nas w dynamicznej dwuwymiarowej grze MMORPG Margonem! Zgnieć plugawe sługi chaosu obcasem swojego żelaznego buta!

Język: Polski, angielski

Gatunek: MMORPG

Klimat: Fantasy

Graczy: >320000

ZAGRAJ
PETSBURY www.petsbury.pl

Uwielbiasz zwierzęta? Martwi cię los porzuconych i bezdomnych psów i kotów? Zastanawiałeś się nad wolontariatem w schronisku dla zwierząt? Teraz masz okazję sprawdzić się w roli kierownika przytuliska w mieście Petsbury! To właśnie tutaj dziadek pozostawił ci w spadku rancho i w ostatniej woli zapisał, że chciałby, aby jego farma przysłużyła się zwierzętom w Petsbury. Dlatego zdecydowałeś się założyć schronisko. Znajduj bezdomne koty, psy, gryzonie i dzikie zwierzęta. Lecz i karm je, opiekuj się nimi i szukaj dla nich nowych właścicieli! Rozwijaj swoje schronisko, pozyskuj dotacje od miasta i biznesu, zamawiaj ogłoszenia o adopcji w mediach i spełniaj zachcianki mieszkańców przychodzących do twojego schroniska! Chwal się swoimi pupilami na forum, rozmawiaj z innymi graczami i wypełniaj z nimi questy grupowe! Pamiętaj, że życie każdego zwierzaka jest warte, by je uratować!

Język: Polski

Gatunek: Symulator schroniska

Klimat: Kreskówkowy

Graczy: Wkrótce

ZAGRAJ
REALM OF STEAM www.realmofsteam.com

Rozpoczynając przygodę z Realm of Steam wkraczasz w świat buchających parą maszyn, poruszających przekładniami i obracających zębatki tworów rozkwitu cywilizacji technicznej. Tutaj panami i władcami są kapitanowie sterowców walczący i zaopatrujący miasta w niezbędne produkty. Stań się dowódcą podniebnego okrętu, decyduj, czym będzie szczycił się twój okręt flagowy. Chcesz posiadać najeżony działami, opancerzony krążownik, czy stawiasz na szybkość i zwrotność? Od twoich wyborów zależy, czy będziesz ścigał powietrznych piratów, bogacił się, czy ulepszał swój sterowiec. Reaguj na zagrożenia w obliczu wroga, kieruj swoją załogą, gaś pożary i przydzielaj najważniejsze zadania. Pamiętaj, to ty jesteś kapitanem i od ciebie zależą losy bitwy! Cumy rzuć i niech sprzyjające wiatry cię niosą!

Język: Angielski

Gatunek: Ekonomiczna

Klimat: Steampunk

Graczy: Wkrótce

ZAGRAJ