O NAS

Jak to się wszystko zaczęło?

Wraz z założeniem naszej firmy Garmory Sp. z o.o. w 2009 roku, rozpoczęliśmy nasz świetlisty marsz ku sercom naszych ukochanych graczy. Po tym wiekopomnym dniu zaczęliśmy się nazywać niewielkim, niezależnym studiem projektowania gier. Przez wiele dni tułaliśmy się po różnych karczmach i zajazdach, nim w 2013 nie odnaleźliśmy naszej wyniosłej i niezdobytej twierdzy w pięknym mieście Katowice, oczywiście w państwie Lecha.


Naszym pierwszym i zarówno największym sukcesem było niepozabijanie się podczas tworzenia rozległego i złożonego świata Margonem MMORPG. Ta dwuwymiarowa, dynamiczna gra fantasy stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych tytułów w Polsce. Po tym fakcie nasza drużyna pierścienia powiększyła się o nowych grafików, projektantów gier i programistów. Teraz pełni energii i świeżych sił, zaopatrzeni uprzednio w kanistry kawy, wyruszamy, by odkryć nowe światy i możliwości.


Stwierdziliśmy, że granice naszej polskiej domeny są już za wąskie dla naszej wyobraźni, więc jesteśmy zdeterminowani, by otworzyć się na międzynarodowe grono graczy przy pomocy naszych najnowszych projektów.


Osobiście lubimy zamieszkiwać w drewnianych osadach otoczonych przez nieskończone knieje pełne dzikich zwierząt i przerażających potworów. Jednak, kiedy już zawiesimy miecz na kołku, to staramy się podszkolić w nowoczesnych wynalazkach takich jak silniki parowe, przekładnie i wirujące zębatki. Kiedy już rozłożymy te maszyny i nie mamy żadnego pomysłu, jak je złożyć z powrotem, to zanurzamy się w spustoszonym, post apokaliptycznym świecie, by przetrwać wśród zakażonej ludności, która przez chorobę została zmieniona w bezwzględnych dzikusów. W tym momencie uważamy wszelkiego rodzaju bronie laserowe, egzoszkielety i cybernetyczne implanty za wielce pożądane, więc dyskretnie oddalamy się w naszych latających samochodach, by zwiedzić wyspę Los Angeles i prastarą puszczę Nowego Jorku.


Nieugięci będziemy przeć naprzód ze sztandarem internetowej rozrywki, powiewającym nad naszymi głowami!


Poznaj naszą załogę.