GRY
MARGONEM www.margonem.pl

Wyrusz na pomoc krainie Margonem przez nieodkryte knieje pełne dzikich zwierząt i śmiertelnie niebezpiecznych potworów. Zło panoszące się wszędzie jest wynikiem niecnych eksperymentów czarnoksiężników i pozostałością po Wojnie Magów. Okolice miast i większość wiosek są bezpieczne, ale tylko najbardziej zahartowani w walce wojownicy wychodzą, aby przetrzeć stare trakty, zgłębić tajemnice zapadłych jaskiń i krypt oraz odkryć skarby, które skrywa ziemia! Dołącz do nas w dynamicznej dwuwymiarowej grze MMORPG Margonem! Zgnieć plugawe sługi chaosu obcasem swojego żelaznego buta!

Język: Polski, angielski

Gatunek: MMORPG

Klimat: Fantasy

Graczy: >320000

ZAGRAJ
PETSBURY www.petsbury.pl

Jesteś miłośnikiem zwierząt i chcesz im pomagać? Martwi Cię los bezdomnych psów i kotów? Petsbury pozwoli Ci nieść pomoc zwierzakom, zarówno wirtualnym, jak i tym prawdziwym! Wciel się w rolę dyrektora schroniska, który od zera zbuduje swoją placówkę i uratuje jak najwięcej zwierząt. Szukaj porzuconych psiaków, kociaków i przeróżnych gryzoni. Dbaj o nie, karm je i ucz ich różnych sztuczek tak, aby z łatwością znalazły nowy dom. Grając w Petsbury pomagasz prawdziwym zwierzętom. Garmory współpracuje z fundacją Karmimy Psiaki, która zajmuje się wirtualnymi adopcjami bezdomnych psów i zaopatruje potrzebujące schroniska w karmę. Pamiętaj, że życie każdego zwierzaka jest warte, by je uratować! Aplikacja jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Język: Polski

Gatunek: Symulator zarządzania

Klimat: Kreskówkowy

Graczy: Wkrótce

ZAGRAJ
REALM OF STEAM www.realmofsteam.com

Rozpoczynając przygodę z Realm of Steam wkraczasz w świat buchających parą maszyn, poruszających przekładniami i obracających zębatki tworów rozkwitu cywilizacji technicznej. Tutaj panami i władcami są kapitanowie sterowców walczący i zaopatrujący miasta w niezbędne produkty. Stań się dowódcą podniebnego okrętu, decyduj, czym będzie szczycił się twój okręt flagowy. Chcesz posiadać najeżony działami, opancerzony krążownik, czy stawiasz na szybkość i zwrotność? Od twoich wyborów zależy, czy będziesz ścigał powietrznych piratów, bogacił się, czy ulepszał swój sterowiec. Reaguj na zagrożenia w obliczu wroga, kieruj swoją załogą, gaś pożary i przydzielaj najważniejsze zadania. Pamiętaj, to ty jesteś kapitanem i od ciebie zależą losy bitwy! Cumy rzuć i niech sprzyjające wiatry cię niosą!

Język: Angielski

Gatunek: Ekonomiczna

Klimat: Steampunk

Graczy: Wkrótce

ZAGRAJ